Karmstol 1900-talets mitt
2018-12-30
602733
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARMSTOL, 1900-talets mitt, björk, böjd rygg och armstöd, sitthöjd ca 44 cm
Slitage, torrsprickor, märken och repor