Piedestal
2018-12-30
602754
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PIEDESTAL, 1900-talets mitt, gustaviansk stil i betsat trä, kolonnformad, höjd ca 101, 26x26 cm
Slitage, torrsprickor, märken