Per Ekström

Per Ekström
Per Ekström
Per Ekström
Per Ekström
Per Ekström
Per Ekström

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

PER EKSTRÖM (1844-1935): Franskt skogsparti, signerad P. Ekström, olja på duk, 110 x 64 cm
Proveniens: Privat fransk samling

Originalduk och originalspännram. Säkerligen originalram.
Skador, färgbortfall. Smutsig.
Skador på ramen.

602755

2019-01-16