Per Ekström
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
PER EKSTRÖM (1844-1935): Franskt skogsparti, signerad P. Ekström, olja på duk, 110 x 64 cm
Proveniens: Privat fransk samling
Originalduk och originalspännram. Säkerligen originalram.
Skador, färgbortfall. Smutsig.
Skador på ramen.
602755
2019-01-16