Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ALF SVENSSON, takarmatur, Bergboms, 1950-tal, modell T-19/3, mässing, genombrutna skärmar i grålackerad plåt, totalt sex ljuspunkter, höjd 68 cm, mindre slitage
602765
2018-12-30
Gör en kostnadsfri värdering här