Alf Svensson, takarmatur, Bergbom

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ALF SVENSSON, takarmatur, Bergboms, 1950-tal, modell T-19/3, mässing, genombrutna skärmar i grålackerad plåt, totalt sex ljuspunkter, höjd 68 cm, mindre slitage

602765

2018-12-30