Ytterfoder 1 par
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JARDINJÄR / YTTERFODER, 1 par, 2000-tal, stomme i furu, formad som en kolonn, runda skivor i plywood med rep dekor till kanten, på hjul, avrinningshål till botten, höjd ca 51, diameter ca 56 cm
Bruksslitage, märken
602771
2018-12-30