Ytterfoder 1 par

Ytterfoder 1 par
Ytterfoder 1 par
Ytterfoder 1 par
Ytterfoder 1 par
Ytterfoder 1 par
Ytterfoder 1 par

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JARDINJÄR / YTTERFODER, 1 par, 2000-tal, stomme i furu, formad som en kolonn, runda skivor i plywood med rep dekor till kanten, på hjul, avrinningshål till botten, höjd ca 51, diameter ca 56 cm

Bruksslitage, märken

602771

2018-12-30