Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, 1900-talets början, gustaviansk stil, 2-lådig, fanerad i bl.a valnöt, fothylsor i mässing, höjd 70, 101x47 cm
Fanerskador, sprickor
602779
2018-12-30
Gör en kostnadsfri värdering här