Pottskåp

Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

POTTSKÅP, gustaviansk stil, 1800-talets andra häflt, mahogny, låda samt jalusidörr, höjd ca 79, 41x31 cm

Slitage, ytskador, jalusidörrens dragknopp saknas

602790

2018-12-30