Halda herrfickur i 18 k guld

Halda herrfickur i 18 k guld
Halda herrfickur i 18 k guld
Halda herrfickur i 18 k guld
Halda herrfickur i 18 k guld
Halda herrfickur i 18 k guld
Halda herrfickur i 18 k guld
Halda herrfickur i 18 k guld
Halda herrfickur i 18 k guld
Halda herrfickur i 18 k guld
Halda herrfickur i 18 k guld
Halda herrfickur i 18 k guld
Halda herrfickur i 18 k guld
Halda herrfickur i 18 k guld
Halda herrfickur i 18 k guld

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

HALDA FICKURSFABRIK, fickur, 18 k guld, Svängsta 1892, vitemaljerad urtavla med arabiska siffror, innerboett i 18 k stämplad HH, ankargång, T-verk, serie nr 530, diameter 51,4 mm, vikt ca ca 93 g, etui

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, tavla med repor, bucklor, skadad timvisare

602792

2018-12-30