Herrfickur England 1700-tal
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FICKUR, silver, England, 1700-tal, vitemaljerad urtavla med arabiska siffror, datum, spindelgång, verknr. 11192, innerboett märkt JJ, diameter 50-56 mm, nyckel medföljer
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, tavla med slitage, senare ytterboett med dålig passform
602793
2018-12-30