Herrfickur 1700-tal England
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FICKUR, mässing samt sköldpadd, 1700-tal, England, London, vitemaljerad urtavla med arabiska siffror, verket signerat Cha´s Straine, diameter inkl. ytterboett 52 mm, klockkedja samt nyckel (ej passande) i mässing
Går ej, SAV garanterar ej funktionen, skador och slitage
602794
2018-12-30