Herrfickur 1700-tal England

Herrfickur 1700-tal England
Herrfickur 1700-tal England
Herrfickur 1700-tal England
Herrfickur 1700-tal England
Herrfickur 1700-tal England
Herrfickur 1700-tal England
Herrfickur 1700-tal England
Herrfickur 1700-tal England
Herrfickur 1700-tal England
Herrfickur 1700-tal England
Herrfickur 1700-tal England
Herrfickur 1700-tal England
Herrfickur 1700-tal England
Herrfickur 1700-tal England
Herrfickur 1700-tal England
Herrfickur 1700-tal England

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FICKUR, mässing samt sköldpadd, 1700-tal, England, London, vitemaljerad urtavla med arabiska siffror, verket signerat Cha´s Straine, diameter inkl. ytterboett 52 mm, klockkedja samt nyckel (ej passande) i mässing

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, skador och slitage

602794

2018-12-30