Björn Wessman färglitografi

Björn Wessman färglitografi
Björn Wessman färglitografi
Björn Wessman färglitografi
Björn Wessman färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

2 000 SEK

BJÖRN WESSMAN (född 1949): Komposition, signerad B Wessman, numrerad 63/125, färglitografi, ca 76x56 cm

602806

2019-01-02