Tillbaka till katalog

Bordslampa Randers

Bordslampa Randers
Bordslampa Randers
Bordslampa Randers
Bordslampa Randers
Bordslampa Randers
Bordslampa Randers
Bordslampa Randers
Bordslampa Randers
Bordslampa Randers
Bordslampa Randers
Bordslampa Randers
Bordslampa Randers

Klubbat för:

450 SEK

Estimate

1 500 SEK

Description

BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, ´´P98´´ modell, Randers Danmark, halvsfärisk skärm i vitmålad plåt, med klämma för skrivbord, etikettmärkt, höjd ca 42 cm

Condition

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Auktionsnummer:

602811

Date:

2018-12-30