Beck & Jung computer ink plot

Beck & Jung computer ink plot
Beck & Jung computer ink plot
Beck & Jung computer ink plot
Beck & Jung computer ink plot

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BECK & JUNG (Holger Bäckström, 1939-1997, och Bo Ljungberg, 1939-2007): "Dendra", signerad och daterad Beck & Jung 1983, numrerad 66/87, computer ink plot, ca 97x67 cm

602817

2019-01-02