Skivhylla

Skivhylla
Skivhylla
Skivhylla
Skivhylla
Skivhylla
Skivhylla
Skivhylla
Skivhylla
Skivhylla
Skivhylla

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HYLLA, för grammofonskivor, 1900-talets första hälft, stomme i bonad björk, 2 hyllplan samt. 8 sektioner för skivor, höjd ca 151 cm, yttermått ca 38x30 cm

Ställvis mindre avslag, bruksslitage

602820

2018-12-30