Jan Hverven blandteknik

Jan Hverven blandteknik
Jan Hverven blandteknik
Jan Hverven blandteknik
Jan Hverven blandteknik
Jan Hverven blandteknik
Jan Hverven blandteknik
Jan Hverven blandteknik
Jan Hverven blandteknik

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAN HVERVEN (född 1955): föreställande huvudet på en kvinna, olja på duk uppklistrad på koppar, signerad ´´Jan Hverven´´, ca 48x64 cm

Koppar är kraftigt patinerad

602824

2018-12-30