Vätskekompass SB Lyth

Vätskekompass SB Lyth
Vätskekompass SB Lyth
Vätskekompass SB Lyth
Vätskekompass SB Lyth
Vätskekompass SB Lyth
Vätskekompass SB Lyth
Vätskekompass SB Lyth
Vätskekompass SB Lyth
Vätskekompass SB Lyth
Vätskekompass SB Lyth

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄTSKEKOMPASS, 1900-talets andra hälft, signerad AB Lyth, Sweden, nr 40457,mässing, diameter 15 cm, i etui

602836

2018-12-30