Nils & Kajsa Strinning sekretär
Klubbat för:
4 800 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
NILS & KAJSA STRINNING, sekretär, "String", 1900-talets mitt, teak och svartlackerade gavlar, skrivklaff med bakomliggande lådor och hyllplan, höjd ca 107 cm, bredd ca 70 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, fläckar på ovansidan
602844
Päivämäärä:
2018-12-30