Nils & Kajsa Strinning sekretär

Klubbat för:

4 800 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

NILS & KAJSA STRINNING, sekretär, "String", 1900-talets mitt, teak och svartlackerade gavlar, skrivklaff med bakomliggande lådor och hyllplan, höjd ca 107 cm, bredd ca 70 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, fläckar på ovansidan

602844

Päivämäärä:

2018-12-30