Berndt Wennström Två färglitografier

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

BERNDT WENNSTRÖM (född 1945): två färglitografier, signerade B Wennstöm, numrerade 79/150 resp 81/150, bladmått 50x38 cm

602856

2019-01-13