Christian Berg litografi

Christian Berg litografi
Christian Berg litografi
Christian Berg litografi
Christian Berg litografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERG, Christian (1893-1976): Aktstudie 1928, signerad Christian Berg 1973, 93/99, litografi, ca 58x41 cm

602859

2019-01-13