Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BERG, Christian (1893-1976): Aktstudie 1928, signerad Christian Berg 1973, 93/99, litografi, ca 58x41 cm
602859
2019-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här