Corneille Färglitografi

Corneille Färglitografi
Corneille Färglitografi
Corneille Färglitografi
Corneille Färglitografi

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CORNELIS VAN BEVERLOO CORNEILLE (1922-2010): figurkomposition, signerad och daterad Corneille 81, oramat blad, HC, 1/25, ca 65x50 cm

602874

2019-01-13