Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CORNELIS VAN BEVERLOO CORNEILLE (1922-2010): figurkomposition, signerad och daterad Corneille 81, oramat blad, HC, 1/25, ca 65x50 cm
602874
2019-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här