Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ADAMSSON, 13 st häften, ca 1930-40-tal, skämtserier av O Jacobsson, medföljer diverse seriehäften bl a Bleaksprutten och Lutfisken
Ej genomgångna, slitage/skador
602875
2018-12-30
Gör en kostnadsfri värdering här