Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CORNELIS VAN BEVERLOO CORNEILLE (1922-2010): figurkomposition, färglitografi, signerad och daterad Corneille 81, oramat blad, 69/200, ca 50x65 cm
602878
2019-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här