Corneille färglitografi

Corneille färglitografi
Corneille färglitografi
Corneille färglitografi
Corneille färglitografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CORNELIS VAN BEVERLOO CORNEILLE (1922-2010): figurkomposition, färglitografi, signerad och daterad Corneille 81, oramat blad, 69/200, ca 50x65 cm

602878

2019-01-13