Klubbat för:
300 SEK
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900): Sittande mansfigur, otydligt signerad Gernandt?, olja på duk, ca 55x41 cm
Krackeleringar
602879
2018-12-30