Sittande mansfigur oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900): Sittande mansfigur, otydligt signerad Gernandt?, olja på duk, ca 55x41 cm

Krackeleringar

602879

2018-12-30