Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RUNE JANSSON (1918-2014): figurkomposition, signerad och daterad Rune Jansson -85, akvarell och gouache, bladmått ca 23x32 cm
Fettfläckar
602880
2018-12-30
Gör en kostnadsfri värdering här