Christian Berg färglitografi

Christian Berg färglitografi
Christian Berg färglitografi
Christian Berg färglitografi
Christian Berg färglitografi

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHRISTIAN BERG (1893-1976): "Prismakomposition 1928", signerad och daterad Christian Berg 1973, XVI/XXXV, färglitografi, oramat blad, bladmått ca 58x41 cm, bildmått ca 37,5x20 cm

602885

2019-01-11