Figuriner Kina

Figuriner Kina
Figuriner Kina
Figuriner Kina
Figuriner Kina
Figuriner Kina
Figuriner Kina
Figuriner Kina
Figuriner Kina
Figuriner Kina
Figuriner Kina

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURINER, 2 st, Kina, 1900-tal, i form av häst och fågel, förgyllt silver och emalj resp emaljarbete på metall, sockel i grön sten resp trä, höjd ca 17 resp 9 cm

602886

2018-12-30