Andrea Eriksson akryl

Andrea Eriksson akryl
Andrea Eriksson akryl
Andrea Eriksson akryl
Andrea Eriksson akryl

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ANDREAS ERIKSSON (f. 1975): Utan titel, signerad à tergo Andreas Eriksson, daterad 1996-97, akryl på mdf-board, 30x21 cm

Kant med skada samt smärre krackelering

602889

2018-12-30