Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ANDREAS ERIKSSON (f. 1975): Utan titel, signerad à tergo Andreas Eriksson, daterad 1996-97, akryl på mdf-board, 30x21 cm
Kant med skada samt smärre krackelering
602889
2018-12-30
Gör en kostnadsfri värdering här