François Jousselin

François Jousselin
François Jousselin
François Jousselin
François Jousselin
François Jousselin
François Jousselin

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FRANÇOIS JOUSSELIN (1926-2009): "Les Somnambules´´, signerad och daterad 1963, olja på duk, ca 130x89 cm

Proveniens: Riksförbundet för bildande konst no. 263

602893

2018-12-30