Planschverk Meisterwerke der Kriegsmalerei

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MEISTERWERKE DER KRIEGSMALEREI, bok, tryckt i Leipzig, 1900-talets första hälft, samtida skinnband, med färgplanscher, guldsnitt, ca 50x62 cm

Slitage/skador, ej genomgången

602894

2018-12-30