Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KRISHNA REDDY (Indien/USA, 1925-2018): "The Great clown", signerad Krishna Reddy, numrerad HC 4/10, färgetsning, ca 107 x 82 cm
Proveniens: Galerie Börjeson, Malmö
602899
2019-01-01
Gör en kostnadsfri värdering här