Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MIKROSKOP, 1900-talets början, C. Reichert Wien, svartlackerat järn och mässing, i träfodral, etikett på insidan anger årtalet 1925, numrerad 73776, total höjd ca 31 cm
602901
2018-12-31
Gör en kostnadsfri värdering här