Reichert mikroskop

Reichert mikroskop
Reichert mikroskop
Reichert mikroskop
Reichert mikroskop
Reichert mikroskop
Reichert mikroskop
Reichert mikroskop
Reichert mikroskop
Reichert mikroskop
Reichert mikroskop
Reichert mikroskop
Reichert mikroskop
Reichert mikroskop
Reichert mikroskop
Reichert mikroskop
Reichert mikroskop
Reichert mikroskop
Reichert mikroskop

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MIKROSKOP, 1900-talets början, C. Reichert Wien, svartlackerat järn och mässing, i träfodral, etikett på insidan anger årtalet 1925, numrerad 73776, total höjd ca 31 cm

602901

2018-12-31