Freddy Fraek Poulsen färglitografier

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FREDDY FRAEK POULSEN (Danmark, 1935-2016): (4) Kompositioner, signerade, daterade -80, numrerade, färglitografier, ca 28x23 cm

602904

2019-01-01