Staffli

Staffli
Staffli
Staffli
Staffli
Staffli
Staffli
Staffli
Staffli
Staffli
Staffli

Klubbat för:

1 700 SEK

1 500 SEK

STAFFLI, 1900-tal, ek, på hjul, justerbar höjd

Slitage, märken, repor

602905

2018-12-31