Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
JACOB DAHLGREN (född 1970): Komposition, oramat blad, signerad, ea, etsning, motivmått ca 33,5x23,5 cm
oramad
602907
2019-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här