Bordsur rokokostil

Bordsur rokokostil
Bordsur rokokostil
Bordsur rokokostil
Bordsur rokokostil
Bordsur rokokostil
Bordsur rokokostil
Bordsur rokokostil
Bordsur rokokostil
Bordsur rokokostil
Bordsur rokokostil

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSUR, 18/1900-tal, rokokostil, förgylld brons, målad dekor, urtavla med målad dekor, höjd ca 46 cm

Nyckel saknas

602909

2018-12-31