Vägglystrar oscarianska

Vägglystrar oscarianska
Vägglystrar oscarianska
Vägglystrar oscarianska
Vägglystrar oscarianska
Vägglystrar oscarianska
Vägglystrar oscarianska
Vägglystrar oscarianska
Vägglystrar oscarianska

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGLYSTRAR, 1800-talets slut, oscarianska, för 3 ljus vardera, förgylld stomme, behängda med olikslipade prismor, höjd ca 45 cm

602914

2019-01-02