Axel Olson Färglitografi

Axel Olson Färglitografi
Axel Olson Färglitografi
Axel Olson Färglitografi
Axel Olson Färglitografi

Såld för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AXEL OLSON (1899 - 1986): Komposition, stämpelsignerad Axel Olson, 192/360, litografi, oramat blad, bladmått 59,5x47 cm

602917

2019-01-12