Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AXEL OLSON (1899 - 1986): Komposition, stämpelsignerad Axel Olson, 192/360, litografi, oramat blad, bladmått 59,5x47 cm
602917
2019-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här