Klubbat för:
2 000 SEK
2 500 SEK
BROSCH, silver över 14 k guld, rosenslipade diamanter, stämplad Bergamo, Italien 1900-tal, dekor av stiliserade blommor, längd ca 46,5 mm, vikt ca 13,5 g
602918
2018-12-31