Brosch silver över guld

Brosch silver över guld
Brosch silver över guld
Brosch silver över guld
Brosch silver över guld
Brosch silver över guld
Brosch silver över guld
Brosch silver över guld
Brosch silver över guld

Klubbat för:

2 000 SEK

2 500 SEK

BROSCH, silver över 14 k guld, rosenslipade diamanter, stämplad Bergamo, Italien 1900-tal, dekor av stiliserade blommor, längd ca 46,5 mm, vikt ca 13,5 g

602918

2018-12-31