Klubbat för:
400 SEK
2 000 SEK
SKÅP, Jämtland, 1700-talets slut, nyckel, lås, stående på tassar, höjd 118, 96, djup 41 cm
Senare bemålning, spår av originalmålning under, slitage, lagning vid gångjärn, låst och nyckel saknas
602921
2018-12-31