Karmstol

Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOL, 1940-/50-tal, Alvar Carlsson AB, stomme i förkromade stålrör, armlän i svartlackerat trä, stoppad sits och rygg i grönt konstläder, sitthöjd ca 46 cm

Kraftigt slitage, ryggen lös

602937

2018-12-31