August Puig Färglitografi

August Puig Färglitografi
August Puig Färglitografi
August Puig Färglitografi
August Puig Färglitografi

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 500 SEK

AUGUST PUIG (1929-1999): komposition, signerad, numrerad 68/110, oramat blad, bladmått ca 70,5x61 cm

602942

2019-01-12