Ove Persson oljemålning

Ove Persson oljemålning
Ove Persson oljemålning
Ove Persson oljemålning
Ove Persson oljemålning
Ove Persson oljemålning
Ove Persson oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OVE PERSSON (1925), "Vinterkväll", motiv från Halmstad Station, signerad Ove Persson, daterad 1984, ca 33x46 cm

602955

2018-12-31