KG Nilson serigrafi

KG Nilson serigrafi
KG Nilson serigrafi
KG Nilson serigrafi
KG Nilson serigrafi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

K-G NILSON (född 1942): "Blått partitur", signerad och daterad K-G Nilsson 1990, 8/250, färgserigrafi, oramat blad, motivmått ca 47x60 cm

602960

2019-01-12