Bokhylla

Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOK-/TIDSKRIFTHYLLA, 1900-talets andra hälft, stomme i lackerad mahogny och plexiglas, textilklätt bakstycke, höjd ca 105 cm, yttermått ca 75x20 cm

Bruksslitage

602961

2018-12-31