August Puig Färglitografi

August Puig Färglitografi
August Puig Färglitografi
August Puig Färglitografi
August Puig Färglitografi
August Puig Färglitografi
August Puig Färglitografi

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 500 SEK

AUGUST PUIG (1929-1999): komposition, signerad, numrerad 11/15, HC-upplaga, oramat blad, bladmått ca 56x70 cm

602968

2019-01-11