Smycken 8 dlr 1900-talets mitt

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SMYCKEN, 8 dlr, 1900-talets mitt, bestående av: armband 2 st, silver med stenkol resp. glas, halsband, glas, ring i silver med fasettslipad glassten, broscher, 4 st, varav 1 med röda glasstenar, 1 med snäckskalskamé samt markasiter, 1 med silver samt stenkol, 1 med fasettslipat glas samt markasiter

Bruksslitage

602991

2018-12-28