Trädgårdssoffa gjutjärn

Trädgårdssoffa gjutjärn
Trädgårdssoffa gjutjärn
Trädgårdssoffa gjutjärn
Trädgårdssoffa gjutjärn
Trädgårdssoffa gjutjärn
Trädgårdssoffa gjutjärn
Trädgårdssoffa gjutjärn
Trädgårdssoffa gjutjärn
Trädgårdssoffa gjutjärn
Trädgårdssoffa gjutjärn

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TRÄDGÅRDSSOFFA, 1900-talets början, rokokostil, gavlar i grönmålat gjutjärn, ribbor i trä, längd ca 182 cm

Färgbortfall, slitage

603001

2019-01-01