Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSSOFFA, 1900-talets början, rokokostil, gavlar i grönmålat gjutjärn, ribbor i trä, längd ca 182 cm
Färgbortfall, slitage
603001
2019-01-01
Gör en kostnadsfri värdering här